KVKK

Toksuvechase sizinle iletişim kurmak amacıyla isim, soyisim, cep telefonu numarası, ev telefonu numarası, iş telefonu numarası, iş adresi ve e-posta adresi gibi kişisel verilerinizi toplamaktadır. Toplanan bu verilerin arasında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu‘nda belirtilmiş olan özel nitelikli kişisel veri bulunmamaktadır.

Topladığımız kişisel verileriniz yurtiçinde veya yurtdışındaki hizmet servis sağlayıcılarında depolanabilir, amaçlar doğrultusunda ve bu amaçlarla orantılı olarak işlenebilir. Toplanan kişisel verileriniz mevzuat kapsamında ve öngörülen güvenlik önlemleri dâhilinde işlenecektir. Toplanan kişisel verilerinizin, hukuka aykırı olarak işlenmesini ve erişilmesini engellemek ve korumak amacıyla teknolojinin elverdiği en uygun güvenlik düzeyini sağlamaya yönelik teknik ve idari önlemler çeşitli yöntemleri ve güvenlik teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Mevzuatın izin verdiği ve/veya zorunlu kıldığı durumlarda kişisel bilgilerinizin 3. kişilere açıklanabileceği veya devredilebileceği, sınıflandırılabileceği bilinmelidir.

Toksuvechase resmi web sayfaları üzerinden başka uygulamalara link verilmesi halinde Toksuvechase, link verilen uygulama veya sayfaların gizlilik politikaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.